MÖBLER / Bord / Skrivbord 13714536
nr 1371 4536
Skrivbord
Nyrokoko. Bredd: 118, djup: 61 cm, höjd: 76 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 11 januari 2021
kl 20:46:52
300 kr
400 kr
450 kr
500 kr
600 kr
6
700 kr